2.21.2016

Mini PC Renkforce TV Box, Android 4.4, 4x 2.0 GHz Quad Core

Tímto  textem vycházím vstříc těm, kdo si přejí jedním zařízením pokrýt funkci mini PC, Smart TV Boxu nebo multimediálního přehrávače. Přejí si proměnit běžný televizor ve Smart TV nejnovější generace. Chtějí mít všechno hotové, připravené k využívání. Mnozí ocení i skutečnost, že zařízení svými kompaktními rozměry perfektně zapadne do jejich interiéru. Stejně jako fakt, že se prostřednictvím Google Play nabízí přístup k více než 800 000 aplikacím  
Pomocí Boxu Renkforce můžete (mimo jiné). 
- surfovat po internetu
- kontaktovat přátele přes Facebook
- hrát nejnovější hry
- přehrávat svá videa a hudbu z MicroSD karty nebo pevného disku
Box Renkforce umožňuje takto široké možnosti využití díky:
- vysokému výkonu
- široké škále možností připojení
- schopnosti přehrávat 4K (UHD) a 3D Blu-ray videí
Výkonný čtyř jádrový procesor 4x 2.0 GHz, grafika s osmi jádry, 2GB operační paměť RAM a operační systém Android™ 4.4 Kitkat jsou perfektně sladěné. 
Pro bezdrátový příjem je kromě Bluetooth® 4.0 k dispozici rychlá Wi-Fi s 802.11 a/b/g/n s dlouhým dosahem. Vedle HDMI™ 1.4 konektoru se nacházejí i dva USB vstupy. Díky tomu je možné připojit například pevné disky, klávesnici a myš, 3G Dongle nebo webkameru. Kromě toho je k dispozici optický zvukový výstup S/PDIF, LAN konektor, Micro USB OTG konektor (přístroj přebírá funkčnost hostujícího zařízení) a slot pro microSD karty.
S Ultra HD Android™ Boxem Renkforce můžete přehrávat videa s rozlišením 3840 × 2160 pixelů z pevného disku připojeného přes USB konektor nebo MicroSD karty. Umožňuje také přehrávání nejnovějších 3D Blu-ray™ videí díky konektoru specifikace HDMI™ 1.4. Kromě toho má Box předinstalovaný přehrávač XBMC. 
Souhrn uvedených vlastností činí z Mini PC Renkforce TV Boxu velmi cenný nástroj.
Více informací najdete na adrese:
http://www.conrad.cz/mini-pc-renkforce-tv-box-android-4-4-4x-2-0-ghz-quad-core.k1272033